נעים להכיר ליה בהר"ל

יועצת שינה מוסמכת

קצת עליי, האני מאמין שלי ומכתבי אהבה...

טיפים קטנים אבל גדולים...
Please reload

ליה בהר"ל יועצת שינה מוסמכת לתינוקות בשיטת "לילה טוב" ומדריכת עיסוי תינוקות

  • תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה

  • מאמנת אישית - התמחות במערכות יחסים בחברה ובמשפחה

  • בוגרת "הבית למקצועות ההורות"

  • יועצת שינה בשיטת "לילה טוב"

  • מדריכת עיסוי תינוקות

האני מאמין שלי

כיועצת שינה בשיטת "לילה טוב", מדריכת עיסוי תינוקות וכמאמנת אישית לחיים אני משתמשת בכלי אימון רבים המצויים בארגז הכלים שלי ומסייעת להורים להטמיע וללמד תינוקות הרגלי שינה בריאים. דרך הליווי והייעוץ שלי תזכו להקשבה, הכלה, תמיכה רחבה, והעצמה. אזכיר לכם להאמין בחזרה בעצמכם, כהורים צעירים. כך אתם ההורים והתינוקות תרוויחו בגדול את הלילות שלכם.

אז מאיפה מתחילים ?

שנים רבות עסקתי בחינוך, (תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך), הן במסגרת החינוך הציבורי והן בתפקידי ניהול באקדמיה . במקביל למדתי אימון אישי והתמחיתי במערכות יחסים בחברה, בעסקים ובמשפחה.

אימנתי בעיקר נשים שביקשו להסב קריירה או נשים שעמדו בצמתי חיים שונים והגיעו אלי על מנת להסתייע בתהליכי קבלת החלטות חשובות בחייהם האישיים והמקצועיים.

לימים, הפכתי לסבתא חדשה וצעירה ((: עובדה אשר הכניסה אור גדול בחיי. אהבה קטנה גדולה ואושר.

והדברים מתקיימים אימתי? כשההזדמנות פוגשת במזל...

ומתוך נסיבות חיי האישיות מצאתי לעצמי אפיק חדש – ישן וגמלה בי ההחלטה להוסיף עוד כלי לארגז הכלים שלי כמאמנת אישית לחיים - לייעץ, לתמוך, לסייע למשפחות צעירות להרוויח את איכות החיים שלהם וללמוד הרגלי שינה לתינוקות לחיים בריאים.

ההדרכה לייעוץ שינה ולעיסוי תינוקות קשורות קשר רב ביניהן. שזורות הן על רצף גידול הילדים, הקשר והתקשורת בין ההורים לילדיהם חשובה בעיני לאורך כל החיים. וכשיסודות בריאים וחשובים נטמעים הדרך הלאה במהלך החיים קלה יותר.

אז מה התמהיל שלי?
ניסיוני הרב כאימא לשלושה ילדים (צברתי מיילים רבים לא ?!) וגם סבת'וש בפעולה...
הוסיפו לזה את עיסוקי (בעבר) בחינוך ובהוראה, כלים רבים מארגז הכלים שלי כמאמנת אישית והרבה אהבה...אהבה... אהבה...ועוד פעם אהבה...

 

וכיום אני מקיימת בביתי סדנאות משולבות של עיסוי תינוקות וייעוץ שינה ומדריכה באופן פרטני אימהות בחופשת לידה.


מזמינה אתכם לשתף לשאול ולהגיב לפוסטים שאעלה כאן בבלוג שלי - טיפים ללילה טוב.
היו טובים לאחרים, היו טובים לעצמכם!

שלכם, ליה

"ליה היקרה מכל !

פנינו אלייך כשכלו כל הקיצין –בר שלנו לא ישן בלילה  נ ק ו ד ה .

8-10 יקיצות בכל לילה כשבכל פעם  לא הבנו מה הסיבה לבכי. הבנו שאין מוצא אלא לקחת יועצת שינה מוסמכת. לאחר המלצות של חברים, נפגשנו.. ומאז הגיעו לילות שקטים אל ביתנו. לא יכולנו לתאר לעצמנו עד כמה ייעוץ וליווי מקצועי כמו שלך יכול לעשות שינוי. עברנו תהליך  לא פשוט . לקחנו מחויבות על עצמנו להתחיל את התהליך לסיימו ויהיה מה.  בעזרת שיחות רבות בטלפון, מיילים עם הנחיות רבות ואפילו בווטסאפ הצלחנו לראות את האור בקצה המנהרה כבר אחרי שבועיים בתהליך.

לולא הזמינות והנכונות שלך תמיד לעזור עם עצה טובה, עם הנחיה נכונה. אין לי ספק שלא היינו מצליחים לעשות את זה בלעדייך!
​את פשוט תותחית! "

מיטל הרפז - 10.5.2016 

דקלה נאור - 3.4.2015 

"ליה היקרה שלנו!

כשפנינו אלייך היינו די מיואשים, לילות רבים ללא שינה, הייתי בחופשת לידה ארוכה של שנה ולא הצלחתי אפילו לשניה להנות מזמן האיכות שהיה לי עם אורי. הגעת אלינו ומיד נסכת בנו בטחון שהכל יסתדר. בדרכך המיוחדת כל כך, בשלווה ובמקצועיות רבה, הובלת אותנו בתהליך. כל העת הזו הרגשנו שאנו בידיים בטוחות שהפקדנו את זמננו וכספנו לא לשווא.

לכל אורך התהליך תמכת בנו, ידעת להקשיב  לקשיים שעלו בנו, תמיד ידעת לשאול את השאלות הנכונות, על מנת שנוכל להתקדם בתהליך. כיום, אנו מבינים את המשמעות של לקיים שיחות יומיומיות איתך, כדי להנחות, להסביר ולהחזיר לנו את הביטחון שלנו בעצמנו, תודה לך על הכל!

כיום סוף סוף אורי ישן לילות שלמים ורצופים וגם אנחנו.

אוהבים אותך מאוד,

דקלה, חגי ואורי נאור"

 

"זו האישה שהכניסה לי את השפיות הביתה , זאת שעזרה, תמכה, ידעה להכיל אותי ואת הקריזות שלי, שידעה להגיד מילה טובה ושידעה לנער אותי ולהעמיד לי מראה מול הפנים כשהייתי צריכה. ממנה למדתי כל כך הרבה על עצמי ועל הבן שלי למדתי לראות אותו בצורה אחרת , למדתי להיות יותר אסרטיבית כשצריך ולהיות הכי מפנקת שיש . 
אני כל כך אוהבת אותך וכל כך מעריצה אותך על כל הדרך שעשית איתנו !!! 
תודה שהחזרת לי את השפיות ואת החיים שלי בחזרה .
תודה על כל עצה ועצת זהב, תודה על גב שהייתי צריכה, תודה על תמיכה אינסופית , תודה על הקשיחות , תוודה על האמת , תודה שהיית חברה, בקיצור תודה
אוהבת המון !!!..."

הילה דגן - 13.1.2017 

 
 
 

"ליה היקרה!

בלב מלא חששות יצאנו לדרך... המעבר לאוסטרליה + 2 ילדים שנולדו אחרי שהגענו לכאן, חוסר השינה שלנו ושל הילדים הכריעו את ההחלטה  ללכת  דחוף ולקבל יעוץ שינה מקצועי. לאחר התלבטויות והמלצות רבות בחרנו בך ואיזה כייף שלא טעינו. מקצועית מעל ומעבר! דרך הסקייפ (המצאת המאה) תמיד היית זמינה לנו על אף הבדלי השעות הגדולים. על כל שאלה קיבלנו מענה מיידי ממך. וכבר לאחר 6 שבועות הרגשנו בעננים! איזה תענוג, הם הולכים לישון בזמן, יש סדר יום ולילה, שגרה נכונה ונהדרת. ואנחנו, סוף סוף יש לנו בערב גם זמן איכות ביחד וגם שינה רציפה. אין מילים בפינו להודות לך: על השירות הנהדר, על הידע והמקצועיות שלך, על הסבלנות וההכלה ועל זה שהיית בשבילנו גם בלילות הקשים. 

דנית מאוסטרליה - 24.7.2018 

 

© 2018 כל הזכויות שמורות לליה בהר"ל - liasleep יועצת שינה ומדריכת עיסוי לתינוקות

  • liasleep Facebook page
  • liasleep Twitter page
  • Google+
  • liasleep Instagram page